Lääne-Eesti turismi aastakonverentsil „Üle maa ja mere“ kuulutati välja aasta parimad turismis. Regiooni turismiarendaja tiitli pälvis OÜ Väinamere Liinid parvlaevaliikluse parendamise eest.
Turismiauhinnad andis esimest korda välja MTÜ Lääne-Eesti Turism, mis ühendab Eesti lääneranniku nelja maakonna turismiorganisatsioone MTÜ Hiiumaa Turismiliit, MTÜ Läänemaa Turism, SA Pärnumaa Turism, MTÜ Saarte Turismiarenduskeskus.
Seotud lood
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.