airBaltic vedas 2011. aasta oktoobris Tallinna, Vilniuse ning Riia kaudu 290 829 reisijat, mida on 5% enam kui samal kuul aastal 2010, teatas ettevõte.
Aasta 2011 esimese kümne kuuga vedas airBaltic kokku 2 951 912 reisijat ehk 6% enam kui samal ajal aastal 2010.
Oktoobris opereeris airBaltic 4467 lendu ehk 1% vähem kui oktoobris 2010, mil lennufirma opereeris 4528 lendu. Perioodil jaanuarist oktoobri lõpuni tegi lennufirma kokku 48 391 lendu.
Täituvusfaktor, mis näitab reisijate ja saadaolevate istekohtade vahelist suhet, oli 2011. oktoobris 79% ehk 6 protsendipunkti enam kui oktoobris 2010. Aasta 2011 esimese kümne kuu täituvusfaktor oli 75% ehk 6 protsendipunkti enam kui samal perioodil eelmisel aastal.
 15-minutilisel lennutäpsuse skaalal oli airBalticu tulemus 2011. aasta oktoobris 89.0%. See tähendab, et 89 lendu 100st väljusid oktoobris õigeaegselt või mitte enam kui 15-minutilise hilinemisega.
airBalticu võrgustikus on 60 sihtkohta, millest igaühe kaudu on võimalik läbi Riia sõlmjaama lennata järgmistesse sihtkohtadesse Euroopas, Skandinaavias, Venemaal, SRÜ riikides ning Lähis-Idas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele