Rivo Sarapik • 24 oktoober 2011

Palts: Ansip teab, kas Saaremaale hakkab viima sild või tunnel

Värske Saaremaa püsiühenduse ekspertkomisjoni liige Tõnis Palts leiab, et ühenduse viisi valimiseks ei peaks referendumit korraldama.

“Minu arvates ei ole see hea mõte, sest see oleks ju saarlaste referendum Eesti maksumaksjate raha kasutamise üle. Hüüded, et saarlased peavad selle ise otsustama jne, on osa poliitikute populism selle sõna halvas (odavas) tähenduses," kommenteeris Palts ajalehele Meie Maa.

Palts viitas ka sellele, et uuritakse silla mõju hüljestele, aga mitte inimestele või Saaremaale kui väärtusele. “Kui aga referendum toimuks, pakun, et saarlased on üsna tugevasti selle poolt (65–75%). Praegu näib, et ka võimuladvikus on valitsev suund püsiühenduse poolt. Seega, Ansip teab, mis on öige... (naerab)."

Eelmisel nädalal muutus Saaremaa püsiühenduse ekspertkomisjoni koosseis. Komisjon on majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ellu kutsutud 2003. aastal. Komisjoni ülesanne on kavandada vajalikke toimingud Saaremaa püsiühenduse rajamisega seotud probleemide läbitöötamiseks ning valitsusele ettepanekute tegemiseks.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150