Kadrin Karner • 21. aprill 2011
Jaga lugu:

Estonian Airi nõukogu Copterline'i ostu ei kinnita

Estonian Airi nõukogu liige Valdo Randpere ei kinnitanud, et lennufirma tahab osta Copterline OÜ, samas ei tormanud ta infot ka ümber lükkama.

„Ma lugesin ka ise seda uudist (tänasest Eesti Ekspressist - toim). Aga ütleme nii, et see informatsioon, mis praegu on ilmunud, on täiesti piisav, et rahuldada momendil lugejate uudishimu,“ kommenteeris Randpere.

„Eks nad vaatavad erinevaid variante. Üks variant on ise startida, teine võimalus on mingi olemasolev asi ära osta. Aga valikut ei ole veel tehtud ja rohkem mina öelda ka ei saa,“ jäi nõukogu liige üldsõnaliseks küsimuse peale, et kas Copterline võiks olla üks variant, mida kaalutud on. 

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Estonian Airi plaanist osta Copterline midagi kuulnud ei olnud ning ei osanud teemat seetõttu ka kuidagi kommenteerida.

Jaanuaris teatas Estonian Air, et Tallinna ja Helsingi vahelise kopteriliini arendamist on nõukogus mitmel korral arutatud. Joakim Heleniuse juhitav Estonian Airi nõukogu tegi ettevõttele ülesandeks analüüsida Tallinna-Helsingi kopteriliini tasuvust.

„Mugavate ja kiirete otseühenduste arendamine Tallinnast on lennuettevõtte prioriteediks ning kopteriliini käivitamine võiks toetada olulisel määral meie idasuunalist transiiti," selgitas Estonian Airi juhatuse esimees Andrus Aljas jaanuaris.

Mullu veebruaris kirjutas aripaev.ee, et  välja kuulutati Copterline'i pankrot.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee