• 07.04.11, 13:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suurärimees Sarri avab üle aastate suurima autosalongi

Suurärimehele Andres Sarri kuuluv City Motors esindaja avab täna õhtul Tallinnas Baltimaade suurima autosalongi.
City Motorsi teatel on Lasnamäel avatava Dacia esindusega tegemist suurima müügiesindusega, mis pärast majanduskriisi Eestis avatud.
Dacia on Rumeenia autotootja, mida esindab Eestis City Motors. Viimase suuromanik on Aaber Investi kaudu Eesti Talleks, mille suuromanik on suurärimees Andres Sarri.
Kuu aega tagasi müüs Sarri, Äripäeva esimene aasta ärimees, autoäri Saksa Auto Norra ettevõttele Møller Auto Baltic AS. Norra suurimale automüügifirmale MøllerGruppen kuuluv ettevõte Møller Auto Baltic AS omandab kõik Volkswageni jaemüüja ASi Saksa Auto aktsiad, mis kuulusid valdusfirmale Eesti Talleks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele