• 03.06.09, 17:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Itaalias tõsteti kiirteemaksu

Itaalias korrigeeriti kiirteemaksu protsentide võrra  alates 1. maist 2009 järgmiselt:
Autostrade per l’Italia 2.40 %
Kiirtee Valle D’Aosta 0.51 %
Autostrada Torino-Savona 0.73 %

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autostrada Tirrenica 5.14 %
Tangenziale di Napoli 6.63 %
Autostrade Meridionali 4.89 %
Strada dei Parchi 0.00 %
Välja arvatud mõned erandid Sitsiilias on Itaalias võimalik tasuda teemaksu kasutades VIACARD-i, vahendas ERAA.
Täienduseks võite soetada TELEPASS-i, mis peab asetsema tuuleklaasil ja mis lubab kiirteele sõita peatumata,  kasutades spetsiaalset TELEPASS-i rada, mis eeldab eelnevat elektroonilist registreerimist.

Seotud lood

Uudised
  • 02.06.09, 16:30
Sloveenias tõstetakse kiirteemaksu
Alates 1. juulist 2009 muutub Sloveenias kiirteede maks ja muutuvad vinjettide tüübid.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 09:40
Kuidas olla nähtav ja usaldusväärne samal ajal?
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele