Muhulane Kalju Kepp ei soovi, et Kuivastu sadama sissesõidutee laiendamisega tehakse algust enne, kui tervisekaitse on tema juures läbi viinud müra ja õhusaaste uuringud ning selgub, mis tema teeäärsest elamisest edasi saab.
Kuivastu kõrtsi vastas maantee kõrval elava Kalju Kepi sõnul sai ta aprilli algul algavatest ehitustöödest teada alles ajalehe vahendusel. "Minu juures ei ole keegi käinud," ütles Kepp Meie Maale.
Muhulase kinnitusel tulevad aprillis-mais kolmeks päevaks tervisekaitse töötajad tema kodu juurde müra ja õhusaaste sisalduse uuringuid läbi viima. "Enne ma ei lase midagi toimuda, kui protseduurid tehtud," kinnitas muhulane.
AS Talter plaanib Kuivastu sadama sissesõidutee laiendamisega algust teha juba esmaspäeval. Ettevõtte projektijuhi Priit Kuldsaare sõnul kavatseb firma täna läbi käia kõik objektiga piirnevad piirinaabrid ning teavitada neid tööde alustamisest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.