Linn sai Ülemiste liiklussõlme, Põhjaväila
ning Nõmme raudteeülesõidu ehitamiseks Euroopa Liidu fondidest kokku 1,36
miljardit krooni, mis moodustab vaid poole nende rajatiste maksumusest.
Eelmisel nädalal kinnitas valitsus transpordi infrastruktuuri arendamise kava, mille järgi sai Tallinna linnavalitsus Ülemiste liiklussõlme väljaehitamiseks 750, Põhjaväila ja Russalka mitmetasandilise ristmiku rajamiseks 500 ning Nõmme raudteeülesõidu uuendamiseks 108 miljonit krooni ELi struktuurifondide raha, kirjutas Postimees.
Tegelikult taotles linna eelnimetatud töödeks märksa suuremat summat.
Tallinna abilinnapea Deniss Boroditši tõdes, et nad lootsid ikka rohkem raha saada. "Olukord on natukene nutune. Lootsime ikka rohkem raha saada," sõnas Boroditš lisades, et linn taotles nimetatud töödeks 2,5 miljardit krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.