Lennureiside ja –uuringute firma Skytrax jagab igal aastal Maailma Lennujaamade auhinda ning sellel aastal on tihe rebimine halvima lennujaama tiitlile.
Itaalias Leonardo da Vinci lennujaamas on reisijad sunnitud ootama tunni, et pääseda lennukist välja. “Vabandust, kuid kõik teavad, et see on Euroopahalvim lennujaam,” vabandavad piloodid.
Leonardo da Vinci lennujaamas ootavad reisijad peale 50-minutilist lendu, et esiteks lennukist välja pääseda ning seejärel veel ühe tunni karusselli ääres, et oma pagas kätte saada, kirjutas International Herald Tribune.
Peale Rooma lähistel Fiumicinos asuvat Leonardo da Vinci lennujaama on halvimate lennujaamade nimistus veel Londoni Heathrow, Pariisi lähistel asuv Charles de Gaulle ning Frankfurdi lennujaam.
Kuna lennureisijate arv on viimase dekaadi jooksul taevasse küündinud, sunnivad lennujaamade laiendused reisijaid seal ka üha pikemaid vahemaid läbima.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele