• 21.10.06, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Finnairi streik lõppes

Soome Finnairi kabiinipersonal lõpetab neljapäeva varahommikul alanud streigi, sest reede õhtul jõuti tööandjaga palgavaidluses kokkuleppele.
Finnairi personal naaseb tööle laupäeva hommikul. Firma loodab normaalse lennuliikluse taastada võimalikult kiiresti.
Streik puhkes Finnairi ähvarduse üle palgata 500 lennuteenindajat oma Eesti tütarfirma Aero Airlines kaudu, kui töötajad ei lepi ligi 30% madalama palgaga. Tüli lahenes sellega, et ka uued töötajad palgatakse vanade soodsamate palgatingimuste alusel, vahendas Helsingin Sanomat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele