Teisipäeval kohtusid Tallinnas Eesti, Läti ja Leedu transpordiministrid, et arutada riikidevahelist transpordialast koostööd, klohtumise käigus allkirjastasid ministrid memorandumi, millega tihendatakse Balti riikide koostööd isejuhtivate sõidukite arendamisel.
Kolme Balti riigi transpordi eest vastutavad ministrid allkirjastasid koostöömemorandumi, mis puuudutab muuhulgas isejuhtivate sõidukite arendamist.

Seotud lood

Uudised
  • 22.04.26, 11:42
Via Baltica saab katkematu 5G-ühenduse Tallinnast Poola piirini
Vilniuses kogunenud 5G-BALTICS projekti partnerid leppisid kokku järgmistes sammudes katkematu 5G leviala rajamiseks Via Baltica trassil. Käesoleva aasta aprilli alguses alustasid mobiilioperaatorid ametlikult 5G aktiivse taristu rajamist, piiriülesed läbivuse testid on plaanis lõpule viia 2027. aasta lõpuks.
Uudised
  • 17.03.26, 16:02
Bolt hakkab koos Nvidiaga isejuhtivaid autosid arendama
Bolt alustab koostööd USA tehnoloogiaettevõttega Nvidia, et arendada koos tehisarulahendusi autonoomsete sõidukite laiemaks kasutuselevõtuks Euroopas.
Uudised
  • 23.03.26, 13:15
Vilniuses testiti Eesti ettevõtete eestvedamisel digitaalsete veoste tulevikku
Vilniuses toimunud rahvusvaheline e-veoselehtede ja eFTI testüritus tõi kokku partnerid mitmest riigist, et katsetada valmimisel riiklikke piiriülesed lahendusi praktikas ning näidata, kuidas info kontrollimine õnnestub ja tegelikkuses välja näeb.
Uudised
  • 27.04.26, 10:49
Elon Musk: Tesla alustas robottaksode tootmist
Elektriautodele keskenduv Tesla käivitas nüüd robottaksode tootmise, ütles ettevõtte juht Elon Musk.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.07.26, 09:50
Kui lihtsalt kaubikust ei piisa: Mercedes-Benz Sprinter sõidutab noori Eesti motokrossitalente
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele