Tallink Grupi uus juht on selgunud, juhatusest lahkub veel üks liige
AS Tallink Grupp nõukogu valis Paavo Nõgene mantlipärijaks SEB taustaga Peep Jalakase. 27. veebruarist lahkub kontserni juhatusest ka Margus Schults, kes jätkab oma tööd grupi Soome üksuse juhina.
Tallinki uueks juhuiks saab 20 aastat panganduses töötanud Peep Jalakas.
Foto: Jake Farra
„Tallink Grupp on tugev ja jätkusuutlik rahvusvaheline ettevõte, mille kindel turupositsioon ning pikaajaline kogemus annavad aluse edasiseks arenguks,“ kommenteeris otsust kontserni nõukogu esimees Enn Pant.
Börsifirma Tallink Grupi Soome tütarettevõte Tallink Silja alustab järgmisel nädalal koondamisläbirääkimisi, mis puudutavad kuni 26 töötajat, vahendab Kauppalehti.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.