• 09.05.25, 13:08

NewNew Polar Beari kapten võeti vahi alla

NewNew Polar Beari kapten võeti Läänemere gaasitoru lõhkumise kahtlusega eile Hongkongis vahi alla.
NewNew Polar Beari kapten võeti vahi alla
  • Foto: Heikki Saukkomaa/Lehtikuva/SIPA/Scanpix
Hongkongi lipu all sõitva NewNew Polar Beari kaptenile Wan Wenguole esitati süüdistus kriminaalse kahju tekitamises ja merenduseeskirjade rikkumises reisi ajal 2023. aasta oktoobrist detsembrini, vahendab Äripäev South China Morning Posti uudist.

Seotud lood

Uudised
  • 27.12.24, 13:21
Soome võimud: merekaabli võis lõhkuda Vene varilaevastiku tanker
Võimud võtsid laeva üle ja alustasid uurimist
Soome võimud uurivad, kas Eesti-Soome vahelise elektrikaabli Estlink 2 kahjustamisega on seotud Venemaalt tulnud naftatanker. Soome toll kahtlustab, et tegu on Vene varilaevastikku kuuluva alusega.
Uudised
  • 19.11.24, 10:44
Kaks Läänemere merekaablit katki, kahtlustatakse sabotaaži
Soome ja Saksamaa ning Leedu ja Rootsi vahelised sidekaablid said eile viga ega tööta, kahtlustatakse tahtlikku sekkumist.
Uudised
  • 12.08.24, 16:41
Hiina tunnistas, et Hongkongi laev lõhkus Balticconnectori
Hiina tunnistas, et Hongkongi lipu all sõitev laev lõhkus kogemata olulise Balti gaasijuhtme, ning edastas leiud Soomele ja Eestile.
Uudised
  • 25.10.23, 07:30
Soome politsei: Hiina kaubalaeval tundub üks ankur puuduvat
Soome keskkriminaalpolitsi peauurimisliin keskendub Soomet ja Eestit ühendava gaasitoru purunemise uurimisel Hiina kaubalaevale Newnew Polar Bear, selgus eilsel pressikonverentsil.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele