• 31.05.21, 16:40

Käivet kasvatanud ACE Logistics Groupi juht Andres Matkur: paistab, et ees on hea aasta

Mullu 15-protsendilist käibekasvu nautinud ACE Logistics Group näeb alanud aastat positiivselt ja prognoosib taas hüppelist kasvu.
Mullu valmis ACE Logistics 6000-ruutmeetrine logistikakeskus.
  • Mullu valmis ACE Logistics 6000-ruutmeetrine logistikakeskus.
  • Foto: ACE Logistics Group
"Saame järjekordse kasvuaastaga rahul olla," kommenteeris ACE Logistics Group AS-i juht Andres Matkur ja lisas, et kui mahud peaksid kasvama, on ettevõttel võimalik ka mullu valminud logistikakeskust laiendada.

Seotud lood

Uudised
  • 04.03.20, 10:17
ACE Logistics: viirus on hakanud mõjutama ka maanteetransporti
Koroonaviirus on lisaks lennutranspordile hakanud mõjutama ka maanteetransporti. Enam ei ole võimalik saata ja korjata kaupu näiteks teatud piirkondades Põhja-Itaalias, edastab oma ülevaates ACE Logistics.
Uudised
  • 24.04.20, 10:28
ACE Logistics kolib maikuus uude logistikakeskusse
Transpordi- ja logistikaettevõte ACE Logistics Estonia kolib uude logistikakeskusse. Rae vallas Tartu maantee ääres asuvas keskuses on üle 6000 ruutmeetri kontori, lao- ja terminalipinda. Keskuse ehitas Mapri Ehitus.
Uudised
  • 29.04.20, 15:57
ACE Logistics laienes Ukrainasse
Alates 1992. aastast logistikateenuste turul tegutsenud ACE Logistics asutas tänavu oma kuuenda tütarettevõtte, sedapuhku Ukrainas: aprillis alustas tegevust ACE Logistics Ukraine LLC, asukohaga Kiievis.
  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele