Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem plaanib tagasi kutsuda praeguse Eesti Posti nõukogu.

- Väliskaubanduse ja IT-minister Raul Siem.
- Foto: Liis Treimann
„Tänan seniseid liikmeid, kes on panustanud keerulisel ajal ettevõtte töösse. Plaaniline vahetus oleks toimunud küll juuli teises pooles, aga varasem vahetus annab uuele nõukogule rohkem aega sisse elada,“ ütles Siem.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.