Kaos Viru ringil: appi saadetakse MUPO liikluse reguleerijad

Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa sõnul tekitas Jõe tänava sulgemine kesklinnas ummikuid, mille leevendamiseks muudeti ka fooride tsükleid. Õhtuseks tipptunniks saadetakse Viru ringile liikluse reguleerijad.

Vaatamata teavitustele, sõitis enamus juhte täna hommikuse tipptunni ajal harjumuspärase marsruudi järgi, mistõttu tekkisid Viru ringil ummikud. „Samas olid alakoormatud Kreutzwaldi ja Gonsiori tänav ning Tartu maantee,“ ütles Rüütelmaa. „Soovitan kõigil juhtidel õhtuse ja ka hommikuse tipptunni ajal alternatiivseid marsruute valida, et jätta liinibussidele ja sadamasse suunduvale liiklusele Viru ringil rohkem liikumisruumi.“

Esimeste päevade ummikud tiheda liiklusega liiklussõlmede rekonstrueerimise ajal on, nagu praktika näitab, esimesel kolmel päeval paratamatud. Mõne aja pärast olukord normaliseerub ja autojuhid leiavad ise optimaalsemad sõiduvõimalused. Munitsipaalpolitsei liikluse reguleerijad on autojuhtidele abiks nii täna õhtul kui ka järgnevatel päevadel.

Raepress teatab, et Viru ringi läbivate ühissõidukitel võib olla esimestel päevadel raskusi sõiduplaanis püsimisega, kuid olukord normaliseerub lähipäevadel!

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistika.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150