• 13.12.17, 16:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Lennujaama äriklassi ootesaal valiti Euroopa parimaks

Maailma suurim sõltumatu lennujaamade ootesaalide liikmelisust pakkuv programm Priority Pass kuulutas välja tänavused parimad lennujaamade salongid, Euroopa parimaks valiti Tallinna Lennujaama äriklassi ootesaal.
Kamin Tallinna Lennujaama äriklassi lounge'is.
  • Kamin Tallinna Lennujaama äriklassi lounge'is.
  • Foto: Tallinna Lennujaam
Priority Passi võrgustikku kuulub enam kui 1000 äriklassi ootesaali 500 linnas üle kogu maailma. Parimaks äriklassi ootesaaliks kogu maailmas hääletasid Priority Passi kliendid Jamaikal Kingstonis asuva lennujaama salongi Club Kingston.
Tallinna Lennujaama äriklassi teenindusjuhi Erle Saare sõnul hindasid Priority Passi kliendid kõrgelt siinse äriklassi ootesaali üldist hubasust. „Meie ootesaal lähtub kogu Tallinna Lennujaama kandvast põhimõttest olla koduseim, nii ootavadki kliendid lendu justkui oma elutoas. Meil on väga hea meel, et neid pingutusi on klientide poolt märgatud ning saame lisada veel ühe auhinna lennujaama tunnustuste nimistusse,“ märkis Saare pressiteates.
Klientide tagasiside põhjal avaldab Tallinna Lennujaama ootesaalis muljet sõbralik teenindus, tasuta massaažitool, võimalus elektrikamina ees nautida suurepärast vaadet lennuvälja perroonile ning aastaringselt avatud väliterrass.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tallinna Lennujaama äriklassi ootesaalis pakutakse klientidele karastusjooke ja alkohoolseid jooke, suupisteid, kondiitritooteid, värskeid salateid ning lõuna ajal ka sooja suppi. Klientide päralt on värsked ajalehed ja ajakirjad ning mitmesugused töövahendid, näiteks personaalarvuti, faks või printer.
Äriklassi ootesaali on oodatud kõik reisijad, kolme tunni külastustasu on 30 eurot (2-12 aastastele lastele 7 eurot). Ilma lisatasuta on oodatud Aerofloti, Nordica LOT Polish Airlinesi, Finnairi, Lufthansa, airBalticu ja Turkish Airlinesi äriklassi reisijad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele