• 05.03.13, 13:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Transiidikeskus: aasta algas edukalt

Transiidikeskus teatab, et aasta alguse konteinerkäive on eelmise aastaga võrreldes kasvanud ning käimas on müügitöö ekspordimahu kasvatamiseks.
Aasta kahe esimese kuu konteinerikäive moodustas 38 641 TEU’d, see on 7% rohkem kui aasta tagasi samal perioodil, teatas Transiidikeskus. Tänavu veebruaris käitles ettevõte Muuga konteineriterminal 19 379 TEU’d.
„Märtsist kasvab Muugalt Kaluugale saadetavate nn Mitsubishi konteinerirongide arv ning aasta arvestuses peaks ainuüksi see liin kasvatama meie konteinerikäibe mahtu 10% võrra," ütles Transiidikeskuse juhatuse esimees Erik Laidvee. "Kasvavate mahtude tõttu oleme ette võtnud arendustegevusi, et kiirendada veelgi konteinerite käitlemise tempot – loodame ka neid arendusi peatselt tutvustada.”
Transiidikeskus teatab, et märtsis tiheneb Moskva-suunaline konteinerrongiliiklus ning käimas on müügitöö oma teenuse ekspordimahu kasvatamiseks. Samuti on lõpul ettevalmistused osalemiseks oma stendi ja väljapanekuga Euraasia olulisimal transiidimessil TransRussia 2013.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Samas sunnib Venemaa langev sisenõudlus transiidiettevõtjaid ettevaatlikkusele. “Venemaalt tulevad signaalid on kergelt murettekitavad. Kuigi meie konteinerikäive kasvas kenasti, siis kaubakäive oli kokku 421 000 tonni, mida on 13% vähem kui möödunud aastal. See on üks-üheselt seotud tagasilöökidega Venemaa siseriiklikus tarbimises,” kommenteeris Laidvee.
Transiidikeskuse AS on Eesti spetsialiseeritud konteiner- ja üldkaubaterminalide operaator Muuga sadamas.  

Seotud lood

Uudised
  • 06.05.13, 23:11
Transiidikeskus tegi kõigi aegade rekordi
Aprillis käitles Transiidikeskuse konteineriterminal kõigi aegade rekordkoguse konteinerkaupu.
Uudised
  • 07.05.12, 16:42
Transiidikeskus sõlmis Venemaal üle 30 eellepingu
Transiidikeskuse AS koos oma messipartneritega sõlmis Moskvas toimunud transpordi- ja logistikamessil TransRussia 30 eellepingut logistika- ja stividoriteenuste pakkumiseks transiidiklientidele ning eellepingu uue Muuga-Moskva konteinerrongi käivitamiseks.
Uudised
  • 17.05.13, 17:10
Transiidikeskus asus rajama uut konteinerterminali
Täna alustati Transiidikeskuse ASi Muugal asuva konteinerterminali laienduse ehitustöödega.
Uudised
  • 08.11.12, 12:17
Transiidikeskuse konteinerkäibe kasv kümne kuuga 18%
Kümne kuuga on Transiidikeskuse AS Muuga konteinerterminal käidelnud 191 488 TEUd konteinereid, mis on on 18% enam kui möödunud aasta samal perioodil.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele