Tanel Raig • 7. veebruar 2013
Jaga lugu:

Tiit Vähi: Venemaa tuleb sundida WTO nõudeid täitma

Tiit Vähi leidis eilsel tippettevõtjate seminaril, et valitsus peab Brüsseli kaudu survestama Venemaad täitma WTO nõudeid Balti riikide ja Venemaa sadamate võrdsel kohtlemisel.

Vähi sõnas eilsel seminaril, et Venemaa ohtu pole vaja üle tähtsustada. „Pigem tuleks näha Venemaas meie võimalust,” sõnas Vähi.

Vähi sõnul vajavad transiidi- ja logistikafirmad arenguks ja edukaks toimimiseks riigi poolt peamiselt kahte asja. „Esiteks saab transiit jätkusuutlikult areneda vaid siis, kui on paremad suhted Venemaaga. Teiseks on vaja tagada, et Venemaa täidaks WTO nõudeid Balti riikide ja Venemaa enda sadamate võrdsel kohtlemisel,“ lausus Vähi. Tema arvates on valitsusel võimalik survestada Brüsseli kaudu Venemaad WTO nõuete täitmisel, et võidaks turumajandus ja ettevõtlus.

Logistikaklaster koostöös Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga ning FinanceEstonia klastriga korraldasid 6.veebruaril Eesti tippettevõtjate kinnise ümarlaua, mille eesmärk oli kaasata Eesti ettevõtjaid meie asukoharessursil põhinevate uute äride ülesehitamisele.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee