Kaisa Gabral • 18 august 2011

Transpordiamet alustas Teede REV-2 suhtes menetlust

Seoses Randvere tee rekonstrueerimisel liikluse nõuetekohase korraldamata jätmise tõttu, alustas Tallinna Transpordiamet AS Teede REV-2 suhtes väärteomenetlust, teatas linnavalitsus.

Samuti hoiatati AS-i Teede REV-2, et mõistliku aja jooksul puuduste kõrvaldamata jätmisel määratakse ettevõttele sunniraha ning rakendatakse asendustäitmist nõuetekohasekohase liikluskorralduse tagamiseks AS Teede REV-2 kulul.

Tallinna Transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa sõnul jättis AS Teede REV-2 paigaldamata osa ümbersõite ja tänavate sulgemistest informeerivaid liikluskorraldusvahendeid,  mis tekitas kohalikele elanikele ebameeldivusi ning segadust kõigile liiklejaile. „Tänavate rekonstrueerimistöödega kaasnev liiklusskeem kinnitatakse transpordiametis ja liikluskorraldusvahendite nõuetekohane paigaldamine on töövõtja kohustus.“

Ühtlasi tuletab Tallinna Transpordiamet meelde, et seoses Pärnamäe tee ja Randvere tee ristmiku remondiga suunati liinide nr 38 ja 38a autobussid kuni 31. augustini ümbersõidumarsruudile - Pärnamäe tee, Liilia tee ja Randvere tee. Peatus „Mähe aedlinn“ on ümbersõidumarsruudil mõlemal suunal Randvere teel, peale Randvere tee ja Liilia tee ristmikku.

 

 

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150