Jaga lugu:

Eesti Post alustab otsepostireklaamituru korrastamist

30.06–12.07. korraldab Eesti Post Harku, Rae ja Viimsi vallas ning Pirita linnaosas postisaajate andmete kogumise pilootprojekti. Eesmärk on selgitada välja, mis teemadel otsepostireklaamid inimestele huvi pakuvad.

"Igal nädalal jõuab koos oodatud ja vajalike trükistega kõigi postkastidesse ka sellised materjale, mis meile huvi ei paku," selgitab Toomas Türk. "See ummistab postkasti ja koormab loodust, kulutades liigselt kütust ja paberit."

Sellise olukorra vältimiseks ja huvipakkuvate teavituste osakaalu suurendamiseks alustatakse leibkondade elustiili ja tarbimisharjumuste kohta andmete kogumist.

Kevadel korraldatud esinduslik tarbijauuring näitas, et Eesti inimesed suhtuvad otsepostireklaami pigem positiivselt või neutraalselt, kuid see reklaam peab olema nende huvidega kooskõlas. Üle poole vastanutest oli valmis Eesti Posti andmetega varustama, et saada pakkumisi just teda huvitavate valdkondade kohta. Posti- ja logistikaettevõte tagab kogutud andmete konfidentsiaalsuse ja nende käitlemise kooskõlas Eesti seadustega.

Eesti Posti kaudu postitati selle aasta I kvartali tippnädalal, st märtsi algul 6,3 miljonit reklaamlehte kogukaalus 115 tonni.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Hedi Meigas
Hedi MeigasSündmusedTel: 5384 5159hedi.meigas@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee