Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Madalaim palk on autojuhil
CV Online kogutud statistika põhjal oli mullu logistikavaldkonna palgatöölistest madalaima palga saaja kaugsõidujuht
Töökuulutuste portaali kasutajate seas läbiviidud küsitluse käigus kogutud andmete põhjal selgub, et mullu kõige madalama palga saanud logistika valdkonna töötaja oli kaugsõidu autojuht.
Autojuhide tööjõuturu kohta esitatakse vastukäivaid seisukohti: veofirmad ütlevad, et juhte ei ole tööle võtta, tööturuteenuste vahendajad väidavad, et neil tööle soovivaid autojuhte jagub.
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.