Gdanskis 1.-3. märtsini toimuval rahvusvahelisel logistikakonverentsil Transport Week 2011 analüüsitakse, milliseid olulisi muudatusi on majandukriis toonud transpordisektorisse, räägitakse Euroopa transpordisüsteemi väljakutsetest ning tutvustatakse uusi transpordikoridore Euroopa kaardil.
Eesti transiidikoridori eeliseid tutvustavad ja paneeldiskussioonides osalevad ESTEVE Terminali juhatuse esimees Üllar Raad, Tallinna Sadama kommertsdirektor Erik Ringmaa ja Navirail Rail World Groupi raudteetranspordi direktor Vadim Shabarov.
Osavõtjatel ligi sajast erinevast logistikaettevõttest üle Euroopa on võimalus kaasa rääkida Kesk- ja Ida-Euroopa transpordikoridoride arengut ja kogu sektorit puudutavatel aktuaalsetel teemadel. Samuti arutatakse Hiina ja Venemaa kasvava mõju üle kaubaliikumise suundadele ja struktuurile.
Eesti Logistikaklastri juhi Urmas Kõivu sõnul on Gdanski konverents oluline kontaktide loomise ja Eesti logistilise asukoha eeliste tutvustamise koht. „Konverentsi kolme päeva jooksul on hea võimalus nii Eesti logistikasektorit lähemalt tutvustada kui ka osa saada teiste riikide kogemustest ning kindlasti on meil oluline olla transpordikoridoride arengut puudutavate diskussioonide juures,“ lisas Kõiv.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Transport Week 2011 konverentsi ja õppereisi raames külastasid Eesti Logistikaklastri liikmed eile Gdanski Sadamat, et tutvuda Gdanski jaotuskeskuse võimalustega ning leida võimalikke koostöömudeleid.
Gdanski logistikakonverentsi lõpetab homme arutelu logistikahariduse ja töökogemuse, teooria ja praktika sidumise teemal.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.