Jaana Pikalev • 4. jaanuar 2011
Jaga lugu:

Eesti ja Gruusia plaanivad lennuühendust

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts kohtus täna Eestis visiidil viibiva Gruusia regionaalarengu- ja infrastruktuuri ministri Ramaz Nikolaishviliga

Kohtumisel arutati vajadust luua lennuühendus Tallinna ja Tbilisi vahel. Mõlemad ministrid tõdesid oma kodanike huvitatust partnerriigi kui turismi sihtkoha vastu. Läbirääkimisi lennuühenduse loomiseks on peetud ka varem, Estonian Airi enamusaktsiate omamine Eesti riigi poolt loob aga senisest paremad eeldused konkreetse lennuühenduse tekkeks.

Gruusia soovib Eestilt abi ka oma veeteede haldamise ja Gruusia meremeeste litsentseerimisega seotud protseduuride vastavusse viimisel Euroopa Liidu  ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni IMO nõuetega.

Visiidi käigus kohtub Gruusia regionaalarengu- ja infrastruktuuri minister Nikolaishvili regionaalminister Siim-Valmar Kiisleri ning Eesti-Gruusia parlamendirühma liikmetega, tutvub Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse tööga ning külastab IKT Demokeskust. Lisaks kohtuvad Gruusia delegatsiooni liikmed Eesti Linnade Liidu ning Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajatega.

 

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee