Eesti Posti logistikateenuste käive oli möödunud aastal 155 miljonit krooni ehk ligi viiendik kogukäibest.
Logistikateenuste mahust moodustab suuremõõtmeliste kaupade ja aluste vedu 10 %, käive on võrreldes eelmise aasta lõpuga kasvanud 100%, teatas postifirma.
„Teenus on edukalt käivitunud, moodustades 10% meie siseriiklikust kuller –ja transporditeenuse mahust,” rääkis logistikadivisjoni juht Ansi Arumeel.
Teenuse raames varustavad kaubandusketid ja laod oma filiaale ning tootmisettevõtted täidavad jae –ja äriklientide tellimusi.

Seotud lood

Uudised
  • 17.12.10, 12:36
Logistikasse investeeriv Eesti Post jätkab kahanemist
Eesti Posti nõukogu kinnitas täna järgmise aasta eelarve. Postifirma jätkab kahanemist - järgmise aasta plaanitav käive 704 mln krooni jääb viie protsendi võrra tänavusele alla. Firma investeeringud kümnekordistuvad.
Uudised
  • 10.08.10, 11:57
Eesti Posti tulemust hüpitas vara müük ja lisateenused
Eesti Post teenis esimesel poolaastal 86,7 mln krooni ehk 15 korda enam kasumit kui aasta varem, kasvas ka käive. Tõusu taga ettevõtte vara müük ja lisateenused.
Uudised
  • 03.08.10, 13:50
Eesti Posti esimene poolaasta ületas mullust
Eesti Post lõpetas tänavu esimese poolaasta 449,3 miljoni kroonise käibe juures 86,7 miljoni kroonise puhaskasumiga. Aasta varem oli perioodi tulemuseks kümnendiku võrra väiksem käive ja ligi kuus miljonit krooni kahjumit.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele