• 06.07.10, 16:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ACE Logistics Groupi käive ja kasum kahanesid pea 28%

Ekspedeerimis- ja logistikafirma AS ACE Logistics Group lõpetas möödunud aasta 10,5 miljoni kroonise ärikasumiga, mis on 28% väiksem kui 2008. aastal, mil kasumisse jäädi 14,6 miljoni krooniga.
Kontserni konsolideeritud müügikäive vähenes 2008. aastaga võrreldes 80 miljoni krooni võrra, selgub ettevõtte majandusaruandest.
ACE Logistics Groupi müügitulu oli mullu 200,3 miljonit krooni, 2008. aastal 280,3 miljonit krooni. Ettevõtte sõnul on tegemist esimese negatiivse kasvuga aasta läbi ajaloo.
2009. jätkas ekspedeerimisfirma laiaulatuslike kulude kokkuhoiu poliitikaga. Ettevõtte dividendipoliitika eesmärgiks on liviidsuse ja maksevõime säilitamine ning mõistlike investeeringute tegemine.
ACE Logistics Group’i kuuluvad Eestis ACE Logistics Estonia AS, Cargo Handling AS, Air Proxy AS, ACE, Tollivormistuse OÜ, Sepise Kinnisvara OÜ, Lätis ACE Logistics Latvia SIA, Air Proxy SIA ja Leedus: ACE Logistics UAB.
ACE Logistics Estonia (ACE) müügitulu oli mullu 56,8 miljonit krooni - 28% väiksem kui 2008. aastal. Puhaskasumit teenis ACE 3,3 miljonit krooni, aasta varem 4,5 miljonit krooni.
2009. aastal jätkas ACE aasta varem alustatud kulubaasi vähendamisega, mis võimaldas aasta kasumlikult lõpetada.
Mullu kahanesid oluliselt veomahud, jätkus surve veohindade alanemiseks ning kasvas krediidirisk raskustesse sattunud klientide näol, märgitakse majandusaruandes.
Enim kannatas laoteenuste valdkond, kus teenustemaht kahanes kordades.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.02.25, 12:55
Vedajate väljakutsed 2025. aasta kindlustusturul
Äripäeva Autovedajate aastakonverentsil tegid IIZI ärikliendiüksuse juht Kaido Konsap ja analüütik Tiit Jõgi ülevaate kindlustusturu hetkeolukorra kohta. Muuhulgas arutati ka tuleviku väljakutseid keskendudes eelkõige liiklus- ja kaskokindlustuse arengutele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele