• 16.04.10, 16:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SAS peatas lennud

SAS teatel ei tee firma terve tänase jooksul Rootsis, Taanis ja Norras. 
SAS Scandinavian Airlines teatab oma klientidele, et Kopenhaageni, Oslo ning Stockholmi transiitlennujaamad jäävad täna 16. aprillil terve päeva vältel suletuks vastavalt Taani, Norra ning Rootsi võimude otsusele vulkaanilise tuhapilve tõttu.
 SASi ei opereeri lende Taanis ja Rootsis seni kuni Kopenhaageni ning Stockholmi lennujaamad taasavatakse. Piiratud liiklus võib jätkuda Norra põhjaosas.
 “Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et hoolitseda kõikide klientide eest, kelle plaanid kannatavad praeguste ilmaolude tõttu. Kui võimud õhuruumi taas avavad, viime võimalikult kiiresti kõik reisijad soovitud sihtpunkti. Seni aga palume kõigil olla kannatlik, kuna olukorra parandamine ei ole SASi võimuses,” sõnas Robin Kamark, kommertsdirektor. .

Artikkel jätkub pärast reklaami

 Hetkel ei oska SAS ennustada, millal lennuliiklus taastatakse. Värskeimat infot lendude kohta uuendatakse kodulehtedel
Kõikidel klientidel on võimalik oma broneeringuid muuta või tühistada ja lennupileti kulud kompenseeritakse. Reisijad, kellel on kehtiv broneering 16.-17. aprilli lendudele, saavad lennukuupäeva muuta samasse reisijaklassi reisimiseks kuni 31. detsembrini 2010.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele