• 29.10.09, 16:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ukrainas 9 kuu raudteevedu -30%

Selle aasta esimese üheksa kuu jooksul vedas Ukraina Raudtee kaupu 282,2 miljonit tonni, mis moodustab eelmise aasta samast perioodist 70,65%, edastab Railway Market.
Sisevedudel veeti 155,8 miljonit tonni kaupu. Imporditi 16,1 miljonit tonni, eksporditi 77 miljonit tonni, transiidi korras veeti riigist läbi 33 miljonit tonni kaupu.
Enamasti transporditi järgmisi kaupu: sütt 79,9 miljonit tonni, metalle 52,3 miljonit tonni, ehitusmaterjale 37,3 miljonit tonni, terast 23,7 miljonit tonni, naftat ja selle tooteid 19,6 miljonit tonni.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele