Madonna kontserdi tõttu paneb Edelaraudtee ööl vastu 05. augustit sõitma öised ekspressid Tartu ja Viljandi liinil.
Rong Tartusse väljub 05. augustil kell 1:30 ning peatub Ülemistel, Tapal, Tamsalus ja Jõgeval. Tartusse jõuab rong varahommikul, kell 04:04. Tallinn-Tartu pilet maksab 130 krooni.
Rong VIljandisse väljub 05.augustil kell 1:40 ning peatub Sakus, Kohilas, Raplas, Türil ja Võhmas. Viljandisse saabub öine ekspress kell 3:57. Tallinn-Viljandi pilet maksab 100 krooni.
Öiste ekspressidena on käigus Tallinn-Tartu ja Tallinn-Viljandi kiirrongikoosseisud, reisijaid teenindavad ka baarvagunid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.