Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
FOTO: DHL avas uue terminali
Täna avas DHL Estonia AS uue Expressi terminali Kesk-Sõjamäel.
„DHL onjuba 10 aastat Tallinna Lennujaama ruumides tegutsenud. Uus terminal on ehitatud täpselt DHLi vajadusi silmas pidades ja sisustatud viimase aja tehnikaga, mis tähendab, et firma töö on veelgi efektiivsem ja pakid jõuavad kuni tund aega kiiremini kliendini. Economy ekspressi teenuse mahud on viimasel aastal kasvanud ja uus terminal võimaldab käsitleda ka maanteesaadetisi,“ ütles DHL Express Balticu juht Carl-Eric Lindström terminali avades.
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.