Kihelkonna vallavalitsuse avaliku konkursi veetranspordi korraldamiseks Vilsandi saarega võitis ainsana pakkumise teinud senine vedaja OÜ Vilsandi Liin.
Lepingu kohaselt peab vedaja tagama sõitjateveo ning saare elanikkonna esmatarbekaupadega varustamise aastatel 2009 kuni 2011, kirjutas Oma Saar. Senine leping lõppeb aprillis. Vedajal on ühendusepidamiseks Vilsandiga võimalik kasutada kolme erinevat transpordivahendit.
Lahtise veega sõidab saare vahel mootorpaat, jääkatte tekkimise ja lagunemise ajal saab kasutada valla amfiibsõidukit ning kindla jääkatte korral kelguga varustatud lumesaani.
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.