Tallinna külastab  Suurbritannia mõjukaima logistikaühingu FTA (Freight Transport Association) peadirektor Theo de Pencier.
Logistikauudised.net-i lugejatel on võimalus de Pencierile küsimusi esitada, jättes need siia sama artikli kommnetaaridesse.
Tallinnas võtab de Pencieri kolmapäeval vastu Eesti Logistikaühingu juhatus. Lisaks on korraldatud ühine kohtumine ELEA, ELTA ja Sadamate Liidu juhtidega. Neljapäeval toimuvad kohtumised EAS-i, Eesti Raudtee, Tallinna Sadama, Kaubandus-Tööstuskoja ning Tallinna Lennujaamaga.
FTA juured pärinevad aastast 1889. Tänaseks on FTA üks Suurbritannia mõjukaimaid erialaliite, ühendades 12 000 firmat. FTA liikmed opereerivad enam kui 200 000 raskeveoki ning miljoni kaubikuga. Nad vastutavad 90% ulatuses kõigi Suurbritannia raudteevedude, ning 70% ulatuses meritsi transporditavate import- ja eksportmahtude eest.
Intervjuu toimub reede hommikul ja vastused jõuavad lugejateni esimesel võimalusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele