• 12.12.08, 11:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paldiski teenib loata laoplatside eest päevas 40 000 krooni

Endise politseijuhi Robert Antropovi juhitud Paldiski Sadamate ASiga seotud firma ehitas ebaseaduslikult Paldiskisse laoplatsid, mille lammutamise on linn võtnud oma eesmärgiks, kuid enne seda nõuavad nad iga päev firmalt 40 000 krooni sunniraha.
OÜ Altoona alustas selle aasta juulis tolli laoplatside ehitust Paldiskis, kuid neljal kinnistul üldpindalaga ligikaudu 30 hektarit puuduvad aga nii detailplaneering kui ehitusluba, kirjutas Postimees.ee.
Linn tegi Altoonale ettekirjutuse ehitustegevuse peatamiseks, mille peale viimane vastas, et tegemist ei ole ehitisega, vaid lihtsalt pinnase tasandamisega. «Nüüd on platsid valmis ning tegemist on ilmselgelt ehitistega koos elektripostide, aia ja asfaltplatsidega,» ütles kurjalt Paldiski linnapea Jaan Mölder.
Kurioosseks teeb loo veel see, et taotluse saada luba kahe kinnistu kasutusele võtmiseks esitas ettevõte linnale alles eile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ettekirjutuste peale on sadamapidajad Möldri sõnul vaid irvitanud. «Eks me nüüd vaatame, mis edasi saab,» ütles ta. «Vastavalt seadusele kohustub kohalik omavalitsus ebaseaduslikud ehitised likvideerima.»

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele