Tallinna lennujaama teatel kasvas märtsis
reisijate arv 9,9 protsentining kaubavedu 278,6 protsenti.
Tallinna lennujaama kaudu reisis selle aasta märtsis 152 088 inimest, mullu samal perioodil aga 138 388 inimest. Reisijate arv kasvas aastaga 9,9 protsenti.
Tallinna lennujaama posti- ja kaubavedu kasvas selle aasta märtsis võrreldes mullu sama perioodigavastavalt 10,7 protsenti ja278,6 protsenti.Lennuoperatsioonide arv kasvas aastaga 14,4 protsenti.
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.