ADDINOL Eesti sõlmis pikaajalise
koostöölepingu MAN veoautode esindajaga Eestis, mille alusel hakatakse MANi
teenindustes kasutama Addinoli õlisid.
ADDINOL ja MAN teevad koostööd ka Saksamaal, Serbias, Rumeenias, Eesti kaudu võib ühistegevus laieneda ühtlasi Venemaale, Lätisse, Ukrainasse ja teistesse Ida-Euroopa maadesse.
ADDINOL Eesti müügijuhi Andre Tammuri sõnul on veoautod reeglina väga kallid ja ettevõtted soetavad nad pikemaks ajaperioodiks. „Seepärast on eriliselt oluline vältida mootori kulumist ja masinate enneaegset vananemist,“ märkis Andre Tammur. „Tegemist on suurte investeeringutega ja et veoauto teeniks omanikku kaua, tuleb teda määrida õigete õlidega. Oma rolli mängib ka hooldusperioodi pikkus, mis Addinoli kaasaegsete määrdeainete puhul on viidud maksimumini ja tagab sõidukiomanikele muretud ja tüütute katkestusteta tööperioodid.“
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.