• 12.03.19, 16:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Logistikafirma fookuses on viimase miili lahendused

Mis on DHL Express Eesti fookuses sel aastal, milliseid e-kaubandusega seotud õigusküsimusi lahendab Fondia ja mida uut plaanib e-kauplejaid ühendav e-kaubanduse liit?
Saates on külas Tõnu Väät (e-kaubanduse liidu tegevjuht), Katrin Peskov-Kähkönen (Fondia vanem õigusnõunik) ja Endro Roosimäe (DHL Express e-kaubanduse valdkonna spetsialist).
  • Saates on külas Tõnu Väät (e-kaubanduse liidu tegevjuht), Katrin Peskov-Kähkönen (Fondia vanem õigusnõunik) ja Endro Roosimäe (DHL Express e-kaubanduse valdkonna spetsialist).
  • Foto: Äripäev
Külas on Fondia vanem õigusnõunik Katrin Peskov-Kähkönen, e-kaubanduse liidu tegevjuht Tõnu Väät ja DHL Expressi e-kaubanduse valdkonna spetsialist Endro Roosimäe.
Saatejuht on Andres Panksepp.
Saadet toetab DHL Express Eesti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuulake saadet "Innovatsiooniminutid" Äripäeva podcast'ide keskkonnast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele