22. jaan
Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem allkirjastas 21. jaanuaril määruse „Digitaliseerimise teekaardi toetamise tingimused ja kord“. Määruse kohaselt avaneb Eesti ettevõtetel peagi võimalus saada toetust digitaliseerimise teekaardi koostamisele, millega antakse ettevõtetele hinnang ja soovitused erinevate digilahenduste kasutuselevõtmiseks tulevikus.
Logistikauudised.ee toetajad:
Maailma suurim autotootja Volkswagen peab maksma üle 100 miljoni euro trahvi, sest ei täitnud Euroopa Liidu emissioonide eesmärki 2020. aastal elektriautode turule trügimisele vaatamata, vahendab Financial Times.
"Valitsuse tähtsaim töö on muuta diislikütuse aktsiisilangetus püsivaks," ütles Olerexi osanik ja juhatuse liige Antti Moppel Äripäeva arvamustoimetuse tehtud küsitluses ettevõtjate seas.
Kolmapäeval, 20. jaanuaril, katkes laevaühendus Kihnuga seoses raskete jääoludega. Tuul tekitas Kihnu saare juurde sadamast väljasõidu teele tugeva jäärüsi, mis endiselt takistab laevade liikumist.
21. jaanuari hommikul avastasid suusatajad, et poolhaagisega veok on sõitnud Harku metsa, ülesse kündnud ca 1,7 km suusarada ja siis rõngasjärve taha kinni jäänud. Veoki juht oli sündmuskohalt lahkunud, kuid politsei leidis ta hiljem üles.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077