16. aug
Majandus- ja taristuminister Riina Sikkut kohtus eile Tartus Läti transpordiminister Talis Linkaitsiga, et arutada Rail Balticu (RB) raudteeprojekti hetkeseisu ning koostöövõimalusi Eesti ja Läti vaheliste transpordiühenduste arendamiseks. Muuhulgas oli jutuks Riia-Valka rongiliini pikendamine Tartuni.
Logistikauudised.ee toetajad:
Alates 22. augustist saab Eestis Hesburgeri toidutellimusi teha Fudy rakenduse kaudu. Samas lõpetab Hesburger koostöö seniste partneritega, jätkates vaid nendes linnades, kus Fudy veel esindatud ei ole.
Luminor Liisingu juhi Andrus Soodla sõnul on autoturul käimas fundamentaalsed muutused, kus autotootjad keskenduvad aina rohkem elektriautodele ning samas võib nõudlus uute autode järele üldise hinnatõusu tõttu hakata vähenema.
Oleg Ossinovskile kuuluv raudteekontsern Skinest Rail teenis 2021. aastal ligi 8,8 miljonit eurot ärikasumit, mida on pea kaks korda vähem kui 2020. aastal. Müügitulu kahanes 12,43%, peamiseks languse põhjuseks nimetab ettevõte raudteeveeremi müügi ja remondi osakaalu vähenemist.
Automüügi tarkvara tootev Eesti ettevõte Modera sõlmis äsja ligi 1 miljoni euro suuruse lepingu rahvusvahelise autotootjaga, mis toetab ettevõtte kiiret kasvu ja laienemisplaane.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077