Galerii: Tallinnas avati mootorimürinal tuliuus Porsche esindus
“No parim auto ringrajal on ikka Porsche 911, garaažis tohib igasugu autosid olla, aga see võiks olla,” ütles Porsche Tallinna esinduse tegevjuht Maario Orgla ja vajutas hetk hiljem uue esinduse sümboolseks avamiseks suurt punast stardinuppu.
Tuled-viled hakkasid käima ning valgusmängus tutvustati kõike uut, mida taasavatud Porsche esindusest leida võib. Vaata galeriist, millises salongis Porsched uusi juhte ootavad.
Buumile järgnes vaikus, kuid mahud taastuvad õige pea
Elektriautode müügis on suur potentsiaal ja põhjuseid, mis on siiani takistanud nende soetamist, jääb järjest vähemaks, kirjutab Veho Eesti tegevjuht Keijo Kaasik Infopanga konkurentsiraportis.
Euroopa Autotootjate Liidu ACEA andmetel vähenes uute veokite registreerimine Euroopa Liidus 2025. aasta esimeses kvartalis võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 16%, kuid elektriveokite registreerimine kasvas suisa 50,6%. Ilusa numbri taga peitub aga nii rõõmu-, kui valupisaraid.
Inchcape Motors Estonia pidas täna uue esindushoone sarikapidu, Tänassilma (Pärnu mnt 539) kerkivasse keskusesse on kavas mahutada nii Fordi kui Mazda müügisalongid. Samuti hakatakse uues hoones pakkuma järelteenindust Fordi, Mazda, BMW ja Mini sõidukitele.
Riik kogus esimeses kvartalis uute autode müügilt 5 miljonit eurot registreerimismaksu, kuid see ei ületa ilmselt kaotatud käibemaksutulu, mis jääb autode müügi vähenemise tõttu riigieelarvesse laekumata, rääkis ettevõtja Viktor Siilats.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.