Vok Bikes'i kaasasutajad, tegevjuht Indrek Petjärv (vasakul) tunnistas, et raha kaasamine võttis oluliselt kauem aega, kui see võtnuks poolteist aastat tagasi.
Foto: Kajar Kattai
Investeerimisringiga ühinesid Jaan Tallinna Metaplanet, Specialist VC, taastuvenergia arendaja Sunly, taasterahastu vahendeid investeeriv SmartCap ja tuntud ingelinvestorid. Rahastusse panustas ka EAS rakendusuuringute meetmega, teatas ettevõte.
Elektriliste kaubarataste tootja Vok Bikes avas koostöös DPDgroup’i tütarfirma Stuart Delivery’ga Londoni kulleritele kasutuspõhise rattajagamisteenuse. Kaubarataste lühiajalise rendi võimaluse lisandumine tähistab Suurbritannia pealinna kojutarne sektori jaoks olulist uuendust.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.