Tartu raudteejaam sai täna uuendatud platvormi ja renoveeritud tunneli, mis pakub nii lapsevankri, ratastooli kui ka rataste-kelkudega liikujatele mugavamat teekonda rongist jaama.
„Aastas sõidab Tartust läbi pea miljon reisijat ja platvormi kaasajastamine aitab ka suuremal hulgal inimestel kiiremini linna ja rongile jõuda,“ ütles ASi Eesti Raudtee juht Kaido Zimmermann.
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.