• 18.11.21, 10:03

Jäämurdja Botnica jõudis Kanada Arktikast tagasi Eestisse

Täna, 18. novembri hommikul jõudis Kanada Arktikast tagasi Tallinna Vanasadamasse jäämurdja Botnica, mis kuulub Tallinna Sadama tütarettevõttele TS Shipping.
Jäämurdja Botnica Tallinna Vanasadamas.
  • Jäämurdja Botnica Tallinna Vanasadamas.
  • Foto: Tallinna Sadam
Jäämurdja Botnica töötas neljandat suveperioodi Kanada Arktikas Milne Inleti sadama lähistel rauamaaki kaevandava ettevõtte Baffinland Iron Mines Corporation heaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele