Ettevõtte juhi Arno Küti sõnul erineb Cleveroni robotkuller näiteks Starshipi omast selle poolest, et liigub tavalisel sõiduteel, suudab vurada kuni 50 kilomeetrit tunnis ja meenutab oma suuruselt ja veidi ka olemuselt mopeedautot.
Läinud kevadel poolsada töötajat koondanud pakirobotite tootja Cleveron hakkas taas värbama, kuid mitte konndatud ametikohtadele, vaid täiesti uutele ametikohtale.
Cleveron tõi turule spetsiaalselt väikese müügipinnaga poodide jaoks loodud pakiroboti, mis aitab kioskitel ja pakipunktidel ruumi efektiivsemalt ära kasutada ning klienditeenindust kiirendada.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.