• 21.10.20, 11:26

Barbora.ee: Üle poole ostjatest teeb tellimuse mobiilis

Toidu- ja esmatarbekaupade poe Barbora.ee kasutajastatistika kohaselt on viimase kahe aastaga mobiiltelefon muutunud eelistatuimaks tellimisvahendiks.
Barbora.ee
  • Barbora.ee
"Barbora käivitamisel 2018. aasta oktoobris oli eelistatuimaks seadmeks veel arvuti, kuid täna näeme, et ka toidu ja muu esmavajaliku tellimine kolib üha enam mobiiltelefoni - kõigist tellimustest üle 55 protsendi, järgnevad lauaarvuti 41 ning tahvel ligi nelja protsendiga" rääkis Barbora.ee tegevjuht Kirke Pentikäinen.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele