Autor: Logistikauudised.ee • 13. mai 2019

Truck4goods veoteenuse pakkujate mobiilirakendus alustas

Alates 13. maist on kaubavedusid pakkuvatel ettevõtetel võimalik kasutada Truck4goods tasuta mobiiliäppi leidmaks otsekontakte kaubaveoteenuse vajajatega. Siiani said end veebis registereerida veoteenuste tellijad.

Truck4goods asutaja Tarmo Maaseli sõnul on veoteenuse tellimisest huvitatud saanud tänavu märtsi lõpust saadik teha veebis omale kliendikontosid ning seda võimalust on kasutanud juba sajad ettevõtted ning eraisikud. Nüüd sai valmis ka rakendus veoteenuse pakkujatele.

„Kutsume Truck4goods mobiiliäppi kasutusele võtma kõiki Eestis tegutsevaid maismaatransporti pakkuvaid ettevõtteid. Prognoosime Truck4goods äppi kasutavatele veoteenuste pakkujatele uute kliendisegmentide lisandumist ning suuremat paindlikkust oma veokite logistika korraldamisel,“ märkis Maasel.

Truck4goods mobiiliäpp on mõeldud vaid kaubavoeteenuste pakkujatele. Kaubaveoteenuse tellijad leiavad oma soovidele parima pakkumise reaalajas veebirakenduse abil.

Mobiiliäpi ja veebirakenduse liides võimaldab kauba vedajatel leida oma sõidukitele kiirelt ja paindlikult tellimusi ning tellijatel näha parimaid pakkumisi nii hinnas kui ajas.

Truck4goods platvormi haldaja kontrollib eelnevalt vedajate tausta ning jälgib, et neil oleks sõlmitud kõik vajalikud kindlustuslepingud.

Truck4goods mobiili- ja veebirakenduses on tellijal võimalik reaalajas näha oma veose asukohta kaardil ning fotosid kauba peale- ja mahalaadimistest.

Hetkel võimaldab Truck4goods kaubavedusid korraldada Eestis tegutsevatel vedajatel ja tellijatel, tehes samal ajal ettevalmistusi välisturgudele sisenemiseks.

Truck4goods mobiiliäpp on tasuta allalaetav SIIT!

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077