Uus veebirakendus viib kokku vedaja ja tellija

Tänasest alustab kaubavedusid vahendav veebirakendus Truck4goods, mis pakub autotranspordivahendite omanikele otsekontakte veoteenuse vajajatega. Ettevõtetele ja eraisikutele võimaldab see rakendus leida kiirelt soodsaim veoteenus.

Truck4goods asutaja Tarmo Maaseli sõnul saavad veoteenuse tellijad teha omale veebis kliendikonto ning aprillis lisandub veoteenuste pakkujatele mobiiliäpp.

„Me nö uberiseerime transpordiveod. Nagu Uberi äpp taksonduses muudab ka meie rakendus veoseteturu olukorda, mida praegu kontrollivad suuremad ning tuntumad veo- ja kullerfirmad. Sarnaselt Uberiga takso tellimisele näeb klient meie veebis veoteenust otsides reaalajas erinevate pakkujate hindu ning kaasnevaid tingimusi,“ märkis Maasel.

Uus mobiili- ja veebirakendus võimaldab kauba vedajatel leida oma sõidukitele tellimusi ning tellijatel näha parimaid pakkumisi nii hinnas kui ajas. Lisaks kontrollib platvorm eelnevalt vedajate tausta ning veendub, et sõlmitud oleks teenuse osutamiseks vajalikud kindlustuslepingud. Tellija näeb reaalajas oma veose asukohta kaardil ning fotosid kauba peale- ja mahalaadimistest.

Tänavu vahendab uus keskkond veoteenuseid vaid Eesti piirides, tegeledes samal ajal ettevalmistustega sisenemisteks erinevatele välisturgudele.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Madismäe
Ana MadismäeReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150