• 15.01.18, 07:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Raivo Vare: Saaremaa sillal väga miinuseid polegi

Logistika- ja majandusekspert Raivo Vare hindab plaani ehitada mandri ja Saaremaa vahele sild väga kõrgelt ja leiab, et see annaks Eesti majandusele kõva tõuke.
Raivo Vare.
  • Raivo Vare.
  • Foto: Andras Kralla
"Saaremaa sild annaks Eesti majandusele kõva tõuke, pole kahtlustki. Ütleme nii, et ega sellel projektil väga palju miinuseid ei olegi," ütles Vare Postimehele Saaremaa silla projekti kommenteerides. 
"Ainuke miinus, mida mina näen, on vaidlus looduskaitsjatega silla trassi üle. Erakapitali huvi on teha võimalikult hea ja mõistliku hinnaga trass. Looduskaitsjatel võib olla eriarvamus. Selle üle tekib kindlasti vaidlus," rääkis Vare.
Loe pikemalt Raivo Vare vastuseid Postimehest.

Seotud lood

Uudised
  • 18.01.18, 18:07
Riigikogu liikmed moodustasid saarte sildade toetusrühma
Riigikogus moodustati saarte sildade toetusrühm, mille esimeheks valiti Kalle Laanet.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele