Tarbesõidukite turul pöördus müük septembrikuise languse järel oktoobris taas plusspoolele ja möödunud aasta oktoobriga võrreldes kasvas müük 6,4%, teatas Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit.
Kümne kuu kokkuvõttes on tarbesõidukeid müüdud 10,1% rohkem kui mullu samal perioodil. Oktoobris osutus populaarseimaks margiks Citroen, mida müüdi 62. Järgnesid Peugeot ja Volkswagen vastavalt 53 ja 43 tarbesõidukiga.
Veokite segmendis olid oktoobris edukaimad Volvo ja Scania, mida müüdi vastavalt 30 ja 23.
Uute sõiduautode turul oktoobris kasv veidi pidurdus ja võrreldes möödunud aasta oktoobriga kasvas müük 0,4%.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.