Euroopa Meresadamate Organisatsoon ESPO valis ASi Tallinna Sadam maikuu sadamaks. ESPO kuu sadama tiitliga pärjatakse igakuiselt Euroopa meresadamaid, kes on oma tegevusega positiivseks eeskujuks teistele sadamatele.
Tallinna Sadama kvaliteedi- ja keskkonnajuhi Ellen Kaasiku sõnul on Tallinna Sadamal au ESPO tunnustus vastu võtta. „Meil on hea meel, et Tallinna Sadam on oma viimase aja tegevustega ESPO-le silma jäänud. On rõõm teiste Euroopa sadamatega meie arenguplaane ja parimaid praktikaid jagada ning olla positiivseks näiteks,“ lisas Kaasik, kes peab perioodil 2014-2016 ka ESPO Säästva Arengu komisjoni esimehe ametit.
ESPO eesmärgiks on aidata kaasa Euroopa sadamate turvalisele, tõhusale ja jätkusuutlikule arengule mõjutades Euroopa Liidu vastavate poliitikate kujundamist. ESPO on 1993. aastal loodud organisatsioon, mis ühendab sadamaid 25. erinevast Euroopa riigist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna Sadama nõukogu kinnitas ettevõtte mullused majandustulemused, mis on ajaloo parimad. Nõukogu arutas ka Tallinna Sadama strateegiat aastani 2020.
Tallinna Sadam kannab dividendidena tänavu riigieelarvesse 31,2 miljonit eurot, millele lisandub tulumaksukulu summas 7,8 miljonit eurot.
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.