Jaga lugu:

DSV logistikadirektor valiti ELEA uueks juhiks

Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) uueks juhatuse esimeheks valiti ASi DSV Transport logistikadirektor Alvar Tõruke.

Kinnitatud on ka ELEA uus juhatus järgmiseks kaheks aastaks. Juhatusse kuuluvad juhatusse Meelike Paalberg Itella Logistics OÜst, Toomas Orutar Logistika Pluss OÜst,  Janek Saareoks Schenker ASist, Jaanus Paas Silsteve ASist, Meelis Mäe Transpoint International (EST) ASist ning ELEA kauaaegne juhatuse esimees Karli Lambot ACE Logistics Eesti ASist.

Kuna uus juhatus on koos käinud vaid ühe korra, ei ole ELEA peasekretäri Katre Kasepõllu sõnul veel kindlaid tegevussuundi välja kujunenud. Küll aga on eelmine juhatuse koosseis jätnud ülevaate teemadest, millega peaks edasi tegelema, lisas Kasepõld. „Kindlasti jätkame ELEA Veopakendi ringlussüsteemi tegevuseeskirjade tutvustamist laiemale üldsusele ja koostöös Tallinna Tehnikakõrgkooliga FIATA täienduskoolituskursuste korraldamist logistikutele ja ekspedeerijatele. Üheks jätkuvaks teemaks on kutsehariduse ja täiendkoolituse teema, kus ka ELEA aktiivselt kaasa lööb ning seisab hea selle eest, et koolituse programmid oleksid vastavuses  tööturu vajadustega,“ tutvustas Kastepõld plaane.

1994. aastal asutatud ELEA on Eesti ekspedeerijaid ja logistikateenuste pakkujaid ühendav mittetulundusühing, mille eesmärgiks on esindada ja kaitsta liikmete ühiseid tööalaseid huve, vältida ebaausat konkurentsi ja aidata kaasa oma valdkonna õigusaktide väljatöötamisele ning sellealase info levikule.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee